تلگرام

همه چیز درباره سوپر رکوردر 608 داهوا

سوپر رکوردر داهوا،بی شک جزء یکی از بهترین رکوردر های این برند می باشد.این دستگاه دارای پروسسور 2 هسته ای از خانواده Intel میباشد که مناسب جهت استفاده در شرکت های بزرگ و مراکز و سازمان های دولتی می باشد. این NVR دارای پهنای باند ورودی تا 384 مگابیت در ثانیه می باشد، لذا با توجه به 32 کانال بودن این دستگاه،در نوع خود بی نظیر است.

این رکوردر با اکثر دستگاه های third party سازگاری کامل دارد و با توجه به ساختار معماری آن،با اکثر نرم افزارهای VMS معروف بازار مانند GENETEC Milestone Digifort سازگار است.

رکوردر 608 داهوا،قابلیت ساپورت و ضبط دوربین ها از 1.3 تا 12 مگاپیکسل را دارا می باشد،قابلیت فشرده سازی H265 را دارا می باشد و نرخ بیت ریت برای هر کانال می تواند از 16 کیلو بیت در ثانیه تا 20 مگابیت در ثانیه متغیر باشد.این دستگاه دارای قابلیت پشتیبانی از 8 هارد هر کدام تا 6 ترابایت می باشد و کلیه RAID ها را ساپورت میکند.

دستگاه دارای 2 خروجی HDMI و 1 خروجی VGA میباشد که بطور همزمان می تواند از هر 3 خروجی تصویر بگیرد. ساختار دیدن تصاویر زنده بر روی هر مانیتور حداکثر 32 کانال روی مانیتور اول و 16 کانال روی مانیتور دوم و سوم میباشد.

این رکوردر پروتکل بسیاری از برند های معتبر دنیا مانند Axis Arecont Vision Bosch Sony Brickcom Canon Panasonic و .........را دارا می باشد که این مزیت بسیار بالایی نسبت به رکوردر هایی که فقط پروتکل Onvif را ساپورت میکنند،دارد. مانند گرفتن استریم ها از دوربین MD و ......

این دستگاه دارای 2 کارت شبکه گیگابیتی جهت انتقال دیتای تصویر را دارا می باشد که میتوان جهت انتقال پهنای باند بالاتر ،2 کارت شبکه را با هم ادغام و اگریگیشن کرد. همچنین این دستگاه دارای 1 پورت Esata جهت ارتباط با دستگاه های ذخیره ساز است.

همزمان 128 کاربر می توانند به این رکوردر و تصاویر و منوی تنظیمات دستگاه دسترسی پیدا کنند. این دستگاه در دمایی مابین منهای 10 درجه تا مثبت 55 درجه سانتی گراد میتواند به راحتی  و بدون مشکل کار کند.

از قابلیت های آنالیز هوشمند تصاویر هم می توان به موارد ,Tripwire, People counting,Heat Maping, Intrution Detection و..... اشاره کرد .

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت مهر پرداز می باشد